Ju jeni vizitori 4680194

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 ne shitje.
 • DSCN0076.JPG
  Full Screen
  • DSCN0076.JPG%1/10
  • P7313131.JPG%2/10
  • DSCN0075.JPG%3/10
  • DSCN0085.JPG%4/10
  • DSCN0077.JPG%5/10
  • DSCN0073.JPG%6/10
  • DSCN0072.JPG%7/10
  • DSCN0071.JPG%8/10
  • DSCN0074.JPG%9/10
  • 12%10/10
  1/10
  DSCN0076.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 298
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e 5-te.
  • Zona e brendshme: 85,50 m²
  • Mbulim zone: 116,70 m²
  • Zone toke: 31,20 m²
   • per shitje 60 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 116 m2 ne rrugen e 5-te.Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke dhe ka nje ndarje ne sallon sebashku me kuzhinen,2 dhoma gjumi,tualet dhe ballkon me pamje nga deti.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 116.70 m²
   • Zone toke 31.20 m²
   • Zone interneti 85.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %