Ju jeni vizitori 4586952

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Qira/Shitje tek Pazari i Ri
 • SAM_1211
  Full Screen
  • SAM_1211%1/10
  • SAM_1212%2/10
  • SAM_1219%3/10
  • SAM_1213%4/10
  • SAM_1215%5/10
  • SAM_1218%6/10
  • SAM_1214%7/10
  • 14339274_1503302313028817_777144522_o%8/10
  • 14339179_1503303073028741_439993582_o%9/10
  • 14315516_1503301213028927_273133703_o%10/10
  1/10
  SAM_1211
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 417
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Qemal Stafa
  • Zona e brendshme: 138 m²
   • per shitje 179 000 €
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Apartament modern dhe komod per qira/shitje. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne zonen e Pazarit te Ri. I organizuar nga dy dhoma gjumi ku njera eshte dhome femijesh dhe tjetra dhome matrimoniale dhe nje sallon i madh ndenjie dhe ngrenie, mobiljet jane te gjitha te reja, kondicioner ne te gjitha dhomat, dy tualete (njeri prej te cileve eshte ne dhomen matrimoniale) Apartamenti eshte i paisur me te gjitha mjetet e domosdoshme per banim dhe gjithcka eshte ne detaje i persosur. Per me shume informacion jeni te ftuar te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 138.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %