Ju jeni vizitori 4204320

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament Teper Komod per Qira
 • 14423808_10207696926642451_1596123422_o
  Full Screen
  • 14423808_10207696926642451_1596123422_o%1/8
  • 14374727_10207696926882457_2011634651_o%2/8
  • IMG_2940 - Copy.JPG%3/8
  • 14389950_10207696926802455_1427271224_n%4/8
  • 14389848_10207696926762454_2045331839_n%5/8
  • 14059994_10207696926602450_1365671406_o%6/8
  • 14429338_10207696926682452_1763943701_n%7/8
  • 14408033_10207696926842456_909494004_o%8/8
  1/8
  14423808_10207696926642451_1596123422_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 406
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 70 m²
   • Per qira  340 €
 • Detajet e prones

  Tek Rruga Elbasanit, prane Ambasades Amerikane jepet per qira apartament teper komod per qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, teresisht i mobiluar dhe ne menyre bashkohore. Totalisht i shturar me parket.
  Zona eshte e qete dhe ofron te gjitha fasilitetet e duhura per nje jetese sa me te sigurt dhe komode.
  Per nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bekim Basha
  Telefone: +355694050068
  email: b.basha@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta