Ju jeni vizitori 4618925

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPEN ZYRA ME QIRA NË BLLOK
 • CIMG0153.JPG
  Full Screen
  • CIMG0153.JPG%1/19
  • CIMG0149.JPG%2/19
  • CIMG0144.JPG%3/19
  • CIMG0146.JPG%4/19
  • CIMG0139.JPG%5/19
  • CIMG0136.JPG%6/19
  • CIMG0138.JPG%7/19
  • CIMG0137.JPG%8/19
  • CIMG0165.JPG%9/19
  • CIMG0164.JPG%10/19
  • CIMG0141.JPG%11/19
  • CIMG0140.JPG%12/19
  • CIMG0154.JPG%13/19
  • CIMG0159.JPG%14/19
  • CIMG0157.JPG%15/19
  • CIMG0162.JPG%16/19
  • CIMG0172.JPG%17/19
  • CIMG0180.JPG%18/19
  • CIMG0179.JPG%19/19
  1/19
  CIMG0153.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 287
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Ismail Qemali"
  • Zona e brendshme: 156 m²
  • Mbulim zone: 162 m²
   • Per qira  900 €
 • Detajet e prones

  Jepen zyra me qira në 'Bllok'. Ndodhet në katin e tretë të një pallati në zemër të Tiranës. Me një sipërfaqe të brenshme 156 m2 dhe me sipërfaqe të përgjithshme 162 m2, e organizuar në një dhomë kryesore, 3 dhoma-zyra të tjera, një aneks-kuzhinë, korridor, një tualet dhe 2 ballkone. Ambienti është i arreduar dhe mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe me pajisjet e përshtatshme për punë. Është i shtruar me parket. Mund të përdoret për qëllime të shumëllojshme biznesi. Ka akses të drejtpërdrejtë në rrugë kryesore, me të gjitha facilitetet pranë. Orientimi është Jug, Lindje dhe Veri.
  Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë, jeni të lutur të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 4
   • Zyrat 3
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore veri/lindje/jug
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • furnizime
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 162.00 m²
   • Zone interneti 156.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta