Ju jeni vizitori 4678970

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET ME QIRA DYQAN TEK RRUGA E DURRËSIT
 • CIMG0007.JPG
  Full Screen
  • CIMG0007.JPG%1/1
  1/1
  CIMG0007.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 288
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Durrësit
  • Zona e brendshme: 38 m²
   • Per qira  750 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient komercial (dyqan) te Rruga e Durrësit. Dyqani ndodhet në rrugë kryesore me vizibilitet të lartë. Ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues. Ka një sipërfaqe 38 m2, e organizuar në një ambient, në një depo dhe një tualet. Dyqani ka vetratë xhami dhe qepen. Duke u pozicionuar në një nga zonat më të preferuara dhe frekuentura për biznese dhe investime të ndryshme, ka pranë të gjitha facilitetet. Orientimi është nga Lindja.
  Për më shumë informacion, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • autostrade
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore lindje
   • Supermarkete
   • Vend taksish
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 38.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta