Ju jeni vizitori 4625614

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament ne Bllok.
 • IMG_20160910_100438
  Full Screen
  • IMG_20160910_100438%1/8
  • IMG_20160910_100533%2/8
  • IMG_20160910_100447%3/8
  • IMG_20160910_101126%4/8
  • IMG_20160910_101031%5/8
  • IMG_20160910_101035%6/8
  • IMG_20160910_101016%7/8
  • IMG_20160910_101008%8/8
  1/8
  IMG_20160910_100438
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 717
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Bllok
  • Zona e brendshme: 58 m²
  • Mbulim zone: 58 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament prane Vesa Center. Ndodhet në katin e dyte të një pallati ekzistues. Ka një sipërfaqe 58 m2, i organizuar në 2 dhoma, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka vizualitet nga rruga kryesore, gje qe e ben te favorshem perdorimin e tij per zyre. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta