Ju jeni vizitori 4649190

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Vile prane Nord Park
 • image-0-02-01-d7f20300efde71c879acac59cb4b1ae021521c8e8f86fd833868cc72748d1110-V
  Full Screen
  • image-0-02-01-d7f20300efde71c879acac59cb4b1ae021521c8e8f86fd833868cc72748d1110-V%1/4
  • image-0-02-01-ea163e565cdb5789729a5daf909d73fc6f20314354eb66d3e647e27fcd6471d6-V%2/4
  • image-0-02-01-d97d683b6cca23859744f9a46c50b0e3910c4942f5c92b34c73ffcf25c2b07a3-V%3/4
  • image-0-02-01-eb323f610de8282d2735c4cb275436f251b902f71cc3b3e1a436441c16ee2b6b-V%4/4
  1/4
  image-0-02-01-d7f20300efde71c879acac59cb4b1ae021521c8e8f86fd833868cc72748d1110-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 719
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Krujë
  • Qark ose prefekture: Fushë-Krujë
  • Qytet: Fushë-Krujë
  • zone: - - -
  • Adresa: Fushe-Kruje
  • Zona e brendshme: 3.151 m²
  • Mbulim zone: 3.151 m²
  • Zone toke: 3.151 m²
   • per shitje 250 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vile + truall me siperfaqe totale prej 3151 m2, prej te cilave 400 m2 jane truall dhe ndertese 3 kateshe me 153 m2 per secilin kat.
  Ka nje organizim te brendshem prej 4 dhomave dhe 1 tualet ne cdo kat.
  Pozicioni i favorshem buze autostrades kryesore Fushe-Kruje - Tirane e ben te favorshme per cdo lloj aktiviteti.
  Per nje vizite ne prona na kontakoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 3151.00 m²
   • Zone toke 3151.00 m²
   • Zone interneti 3151.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %