Ju jeni vizitori 4576844

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje te Unaza e Re
 • 14218201_1490776230948092_441341237_n
  Full Screen
  • 14218201_1490776230948092_441341237_n%1/9
  • 14159759_1490776257614756_1452991224_n%2/9
  • 14193739_1490776187614763_2014945395_n%3/9
  • 14218415_1490776134281435_1813260990_n%4/9
  • 14182073_1490776147614767_174050484_n%5/9
  • 14218367_1490776267614755_481206353_n%6/9
  • 14194362_1490776197614762_1036042034_n%7/9
  • 14182525_1490776180948097_285717803_n%8/9
  • 14218511_1490776167614765_1749132449_n%9/9
  1/9
  14218201_1490776230948092_441341237_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 404
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e Re
  • Zona e brendshme: 103 m²
   • per shitje 46 500 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje te Unaza e Re, rr Aleksandri i madh.
  Eshte e organizuar dy dhoma gjumi, sallon, koridor, tualet dhe dy ballkone me pamje nga te dy anet e objektit.
  Ndodhet ne pallat te ri ne katin e pare banim me ashensor me orjentim Lindje-Perendim dhe ne proces legalizimi.
  Per me teper ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 103.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %