Ju jeni vizitori 4630347

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent per qera 250 m2
 • DSC_0534.JPG
  Full Screen
  • DSC_0534.JPG%1/6
  • DSC_0535.JPG%2/6
  • DSC_0537.JPG%3/6
  • DSC_0539.JPG%4/6
  • DSC_0540.JPG%5/6
  • DSC_0536.JPG%6/6
  1/6
  DSC_0534.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 617
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: RRuga Haxhi Kika
  • Zona e brendshme: 250 m²
  • Mbulim zone: 250 m²
  • Zone toke: 250 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Jepet per qera ambjent 250m2 i organizuar ne 1 ambjent 130 m2 dhe bodrum 120 m2 . Ambjneti eshte tersisht i rregulluar dhe me sistem te brendshem kamerash .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 250.00 m²
   • Zone toke 250.00 m²
   • Zone interneti 250.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta