Ju jeni vizitori 4590468

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Qira ,perballe Parlamentit
 • 2
  Full Screen
  • 2%1/11
  • 1%2/11
  • 4%3/11
  • 3%4/11
  • 8%5/11
  • 10%6/11
  • 11%7/11
  • 13%8/11
  • 17%9/11
  • 18%10/11
  • 14%11/11
  1/11
  2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 490
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga :George W Bush
  • Zona e brendshme: 108 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament 2+1 per qira ,perballe Parlamentit.Apartamneti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete.Apartamenti nuk eshte i mobiluar dhe mund te jete nje ambjent zyrash komode.Afersia me Qendren e qytetit eshte nje lehtesi per te gjitha ato biznese qe duan te kene zyrat e tyre lehtesisht te identifikueshme.Per cdo informacion apo nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 108.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Saimir Xhelili
  Telefone: 00355695549112
  email: saimir.xhelili@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta