Ju jeni vizitori 4659650

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1, brenda Unazes
 • DSC_6316.JPG
  Full Screen
  • DSC_6316.JPG%1/19
  • DSC_6320.JPG%2/19
  • DSC_6318.JPG%3/19
  • DSC_6313.JPG%4/19
  • DSC_6314.JPG%5/19
  • DSC_6322.JPG%6/19
  • DSC_6323.JPG%7/19
  • DSC_6328.JPG%8/19
  • DSC_6327.JPG%9/19
  • DSC_6329.JPG%10/19
  • DSC_6331.JPG%11/19
  • DSC_6332.JPG%12/19
  • DSC_6333.JPG%13/19
  • DSC_6334.JPG%14/19
  • DSC_6335.JPG%15/19
  • DSC_6336.JPG%16/19
  • DSC_6337.JPG%17/19
  • DSC_6339.JPG%18/19
  • DSC_6338.JPG%19/19
  1/19
  DSC_6316.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 558
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga Bardhyl
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 125 m²
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Ne nje zone te qete, prane Shkolles se Kuqe jepet me qira nje apartament shume mire i arreduar ne katin e fundit te nje pallati 8 katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje, 1 kuzhine me vehte bashke me ambientin e ngrenies, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe koridori qe ndan dhomat e gjumit. Eshte i pajisur me te gjitha pajisjet dhe orendite e nevojshme per nje jetese komode. Ne cmimin e qirase eshte perfshire dhe nje post parkimi nentoke. Per me shume info na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 125.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta