Ju jeni vizitori 4681035

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet vile ne Shkozet , Durres
 • 20160905_171559
  Full Screen
  • 20160905_171559%1/3
  • 20160905_171251%2/3
  • Capture2.PNG%3/3
  1/3
  20160905_171559
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 360
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Autostrada Durres-Tirane
  • zone: - - -
   • per shitje 500 000 €
 • Detajet e prones

  Vile ne shitje ne autostraden Durres-Tirane, Km.1 perpara mbikalimit te Shkozetit i pershtatshem per biznes.Vila pozicionohet afer me rrugen kryesore.Vila eshte me 3 kate dhe perbehet nga 130 metra ndertim, plus oborr te madh e te shfrytezueshem prej 1783 metrash. Kati i pare i viles perbehet nga nje sallon,kuzhine dhe tualet.Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi, sallon, 2 tualete dhe verande.Kati i trete perbehet nga nje dhome gjumi , sallon , 2 tualete dhe verande te madhe.Ambienti prej 1583m2 eshte i pajisur me certifikate pronesie, ndersa hapesira prej 500m2 eshte ne proces legalizimi.Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Nuk ka te reja te mundshme
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %