Ju jeni vizitori 4618831

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET BAR- RESTORANT NË DON BOSKO
 • image-0-02-01-2a83cafa20bf51df4c1d1b776705120e837769af24ddffe003c2f8e636c60e89-V
  Full Screen
  • image-0-02-01-2a83cafa20bf51df4c1d1b776705120e837769af24ddffe003c2f8e636c60e89-V%1/17
  • image-0http://media.egorealestate-cdn.com/TEMPORARY/640x480/5fe05c00-0000-0500-0000-000002edb73d-02-01-5a1784743702cd091481768ebbd31de141f160a7afe84278e5f2a367c0e24008-V%2/17
  • image-0-02-01-098836f5119763efb6155ce15071d6a37fee8e1dcad6b6ff1c80a32c867b53ec-V%3/17
  • image-0-02-01-dfad06a88348065db024e5f2ad6a44e56e977fcc7a6d8a4836a017fa7721793f-V%4/17
  • 14247585_1247107108667967_263371425_o (1)%5/17
  • 14247720_1247107142001297_69358079_o (1)%6/17
  • 14247722_1247107035334641_1076777157_o%7/17
  • 14247933_1247107805334564_1170404493_o%8/17
  • 14273423_1248698398508838_1166967970_o%9/17
  • 14274290_1247107182001293_1972949849_o%10/17
  • 14285318_1247107238667954_1665781057_o%11/17
  • 14285503_1248698355175509_549506656_o%12/17
  • 14285674_1247107688667909_868754558_o%13/17
  • 14315702_1248698411842170_404122829_o%14/17
  • 14329111_1248698388508839_1554743296_o%15/17
  • image-0-02-01-c5f1fdc3ade2971ca9f8c24dbbe1faac32525a5280538e627699863575352359-V%16/17
  • image-0-02-01-cc77b88ac0b09e060df20bd33a3c8d2b78f5a69df1c5a0d11306494e031495aa-V%17/17
  1/17
  image-0-02-01-2a83cafa20bf51df4c1d1b776705120e837769af24ddffe003c2f8e636c60e89-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 292
  • Tipi i prones: Bar/restorant
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Tiranë, Don Bosko
  • Zona e brendshme: 77,80 m²
   • per shitje 137 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Bar-Restorant, zona Don Bosko, përballë shkollës ngjitur me Big Market. Ambienti është i arreduar, përfshin të gjitha pajisjet, të gjitha janë funksionale dhe të reja.
  Është i pajisur me sistem alarmi, kamera, kondicionim dhe audio.
  Brenda në çmim përfshihet një magazinë prej 18 m2 dhe nje garazh. Objekti është i pajisur me çertifikatë pronësie. Gjithashtu ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme.
  Kërkesa nga klienti : Ekziston edhe mundësia e shkëmbimit të pronave me një shtëpi të vlerë 130000 Euro.
  Mos hezitoni të na kontaktoni për një vizitë në pronë.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Banka
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore jug/lindje
   • Supermarkete
   • Pamje nga fshati
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 77.80 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
   • depot 18
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %