Ju jeni vizitori 4590552

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyre per qira afer Liceut Artistik
 • 20130301_102623
  Full Screen
  • 20130301_102623%1/8
  • 20130301_102917%2/8
  • 20130301_102643%3/8
  • 20130301_102606%4/8
  • 20130301_102831%5/8
  • 20130301_102845%6/8
  • 20130301_102853%7/8
  • 20130301_102910%8/8
  1/8
  20130301_102623
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 455
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Themistokli Germenji
  • Zona e brendshme: 126 m²
  • Mbulim zone: 126 m²
   • Per qira  1 100 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient per zyra, 126m2 pozicionuar ne krah te Liceut Artistik, ne katin e 6-te te nje ndertese mjaft cilesore. Ambienti organizohet nga tre dhoma, dy tualete dhe me nje kuzhine te vecuar.. Ambientet jane bosh. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 3
  • Perreth
   • farmaci
  • Siperfaqet
   • planimetria 126.00 m²
   • Zone interneti 126.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta