Ju jeni vizitori 4661021

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA
 • S5030202.JPG
  Full Screen
  • S5030202.JPG%1/4
  • S5030201.JPG%2/4
  • S5030199.JPG%3/4
  • S5030200.JPG%4/4
  1/4
  S5030202.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 652
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Baletit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Ali Visha"
  • Zona e brendshme: 25 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Jepet Ambient Komercial per qira prane Shkolles se Baletit i pershtatshem per zyre,dyqan, etj. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapsire te brendeshme dhe nje tualet. Ambienti ndodhet ne rruge kryesore ne nje pallat te ri me punime cilesore.
  Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 25.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjordi Subashi
  Telefone: +355694050063
  email: f.subashi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta