Ju jeni vizitori 4694962

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament tek bulevardi i ri
 • 20160915_115956
  Full Screen
  • 20160915_115956%1/6
  • 20160915_115911%2/6
  • 20160915_120036%3/6
  • 20160915_120012%4/6
  • 20160915_120050%5/6
  • 20160915_115933%6/6
  1/6
  20160915_115956
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 362
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Paskuqan
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga jordan misja
  • Zona e brendshme: 92 m²
  • Mbulim zone: 92 m²
   • per shitje 62 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament tek bulevardi i ri. Hyrja eshte e mobiluar dhe ka drejtim P-L. Aparartamenti ndodhet ne nje zone ne zhvillim tek bulevardi i ri dhe e lidhur mjaft mire me qendren me transportin publik. Kush kerkon nje vend te qete dhe larg zhurmave te qendres do te gjeje ambientin e duhur. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 92.00 m²
   • Zone interneti 92.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %