Ju jeni vizitori 4623975

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile me qira, Rr. Kavajes
 • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.49.33 (9)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.49.33 (9)%1/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.48.07 (4)%2/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.47.20 (3)%3/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.48.07 (6)%4/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.48.07 (1)%5/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.48.07 (5)%6/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.48.07 (8)%7/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.48.07%8/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.48.07 (9)%9/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.48.55 (2)%10/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.48.55 (1)%11/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.48.55 (3)%12/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.48.55 (5)%13/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.48.55 (7)%14/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.49.33 (2)%15/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.48.55 (9)%16/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.49.33 (3)%17/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.48.07 (2)%18/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.49.33 (5)%19/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.49.33 (6)%20/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.49.33 (8)%21/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.50.24 (1)%22/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.50.24 (6)%23/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.49.33%24/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.50.24 (3)%25/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.50.24 (5)%26/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.50.56%27/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.50.24 (7)%28/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.50.24%29/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.50.56 (4)%30/31
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.50.56 (5)%31/31
  1/31
  WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.49.33 (9)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 101
  • Dhomat gjumi: 8 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 500 m²
  • Mbulim zone: 500 m²
   • Per qira  4 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet vile 4 kateshe me qira tek Rr. Kavajes.
  Vila eshte e organizuar ne secilin kat me 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine me vehte, ballkon dhe tualet.
  Kati i dyte eshte i shtruar me parket ndersa ne katin e fundit ka nje verande 30m2. Cdo kat eshte i pajisur me kondicioner.
  Ka akses direkt ne rrugen kryesore dhe eshte mjaft e pershtatshme si per banese ashtu edhe per cdo lloj biznesi si klinike dentare apo ambasade.
  Vila ka mure rrethuese dhe disponon 4 poste parkimi brenda dhe 2 te tjera te rezervuara jashte saj.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • te gjitha dhomat 8
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 4
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 500.00 m²
   • Zone interneti 500.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 4
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta