Ju jeni vizitori 4648313

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje te Rr, e kavajes
 • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.51.31 (5)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.51.31 (5)%1/12
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.51.31 (9)%2/12
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.50.56 (3)%3/12
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.51.31 (1)%4/12
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.51.31 (2)%5/12
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.51.31 (8)%6/12
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.52.03 (4)%7/12
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.52.03 (5)%8/12
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.52.03 (2)%9/12
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.52.03 (6)%10/12
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.52.03%11/12
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.50.56 (2)%12/12
  1/12
  WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.51.31 (5)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 102
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Babe Rexha
  • Zona e brendshme: 83 m²
  • Mbulim zone: 83 m²
   • per shitje 70 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 ne shitje te Rr, e Kavajes mbrapa qendres Globe.
  I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me ambient gatimi, 1 tualet dhe ballkon.
  Apartamenti ka siperfaqe 83 m2 dhe disponon dokumentacion te rregullt pronesie, ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri.
  Mund te perdoret edhe per biznese te ndryshme.
  Per nje vizite ne apartament ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 83.00 m²
   • Zone interneti 83.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %