Ju jeni vizitori 4133009

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira, Myslym Shyri
 • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.46.09 (1)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.46.09 (1)%1/14
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.45.15%2/14
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.46.09 (3)%3/14
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.46.09 (7)%4/14
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.46.09 (2)%5/14
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.46.09 (8)%6/14
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.47.20 (5)%7/14
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.47.20 (4)%8/14
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.47.20 (1)%9/14
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.47.20 (8)%10/14
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.47.20 (6)%11/14
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.46.09 (4)%12/14
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.46.09%13/14
  • WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.47.20 (7)%14/14
  1/14
  WhatsApp Image 2016-09-15 at 14.46.09 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 103
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 60 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 1+1 ne Myslym Shyri
  Apartamenti ka siperfaqe 60m2 i organizuar ne dhome gjumi, sallon dhe tualet.
  Ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre shume moderne dhe komode.
  Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues, i restauruar se fundmi i shtruar i gjithi me parket.
  Per nej vizite ne prone jeni i te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta