Ju jeni vizitori 4604908

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 3+1
 • IMG_20160801_163508
  Full Screen
  • IMG_20160801_163508%1/8
  • IMG_20160801_163458%2/8
  • IMG_20160801_163550%3/8
  • IMG_20160801_163614%4/8
  • IMG_20160801_163635%5/8
  • IMG_20160801_163656%6/8
  • IMG_20160801_163624 1%7/8
  • IMG_20160801_163802%8/8
  1/8
  IMG_20160801_163508
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 655
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane lulishtes tek Komuna e parisit.
  • Zona e brendshme: 127,70 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • per shitje 119 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor.
  Pozicionuar fare prane rruges kryesore dhe me orientim jug-lindje veri.
  Ka nje organizim te brendshem prej 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me hapsire gatimi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 127.70 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %