Ju jeni vizitori 4679017

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » AMBIENT CALL CENTER ME QIRA, RRUGA TEODOR KEKO,UNAZA E RE
 • DSCN0025.JPG
  Full Screen
  • DSCN0025.JPG%1/5
  • DSCN0024.JPG%2/5
  • DSCN0028.JPG%3/5
  • DSCN0026.JPG%4/5
  • DSCN0027.JPG%5/5
  1/5
  DSCN0025.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 146
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr,Teodor Keko,Unaza e Re
  • Zona e brendshme: 98,60 m²
  • Mbulim zone: 98,60 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira biznes i ngritur Call Center ne nje nga zonat kryesore te qytetit, perkatesishte ne Unazen e Re.Biznesi eshte totalisht I kompletuar dhe I arreduar me te gjitha paisjet e nevojshme per ushtrimin e aktivitetit Call Center. Ambjenti pozicionohet ne nje pallat te ri afer me Rrugen kryesore Teodor Keko dhe eshte strukturuar ne: 1 recepsion, 1 salle operative, 2 back office dhe 1 tualet.Cdo hapesire ka kondicionere dhe ka mundesi parkimi ne zone.Salla operative ka kapacitet per 40 operatore. Per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 98.60 m²
   • Zone interneti 98.60 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta