Ju jeni vizitori 4576736

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1 Prane Stadiumit Dinamo
 • 13663512_10209879498561926_529231970_o
  Full Screen
  • 13663512_10209879498561926_529231970_o%1/6
  • 13639628_10209879362958536_1752537419_o%2/6
  • 13639685_10209879369238693_1819535325_o (1)%3/6
  • 13639685_10209879369238693_1819535325_o%4/6
  • 13647020_10209879429160191_1556212927_o%5/6
  • 13647222_10209879494801832_1345900204_o%6/6
  1/6
  13663512_10209879498561926_529231970_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 555
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • per shitje 91 000 €
 • Detajet e prones

  Pallat i sapo perfunduar prane Stadiumit Dinamo shitet apartament 70m2.Organizuar ne ambjent ndenjie,nje dhome gjumi dhe tualet.I pershatrshem per klinike ,zyra etj.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %