Ju jeni vizitori 4597009

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile ne Ndertim Prane Akacia
 • 13840644_1180759918651636_1032022947_o
  Full Screen
  • 13840644_1180759918651636_1032022947_o%1/2
  • 13835773_1180759908651637_936665625_o%2/2
  1/2
  13840644_1180759918651636_1032022947_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 563
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane vilave Akacia, Mjull Bathore
  • Mbulim zone: 200 m²
  • Zone toke: 600 m²
   • per shitje 200 000 €
 • Detajet e prones

  Ne zonen me te qete te Vilave ne Tirane. Shitet Vile ne faze ndertimi me cmimi OKAZION, e organizuar ne 2 kate , 200m2 ndertim , 600m2 truall. Vila ndodhet ne nje zone mjaft te gjelberuar dhe te sigurt. (Pagesa edhe me keste meqe eshte ne faze ndertimi) Ju ftojme per nje vizite nga afer, mos hezitoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
   • Zone toke 600.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %