Ju jeni vizitori 4685262

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 me hipoteke tek Unaza e Re
 • 5015bd5d-4612-4113-8ae7-8328ae75918f
  Full Screen
  • 5015bd5d-4612-4113-8ae7-8328ae75918f%1/1
  1/1
  5015bd5d-4612-4113-8ae7-8328ae75918f
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 148
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e Re
  • Zona e brendshme: 97,30 m²
  • Mbulim zone: 79 m²
  • Zone toke: 142,10 m²
   • per shitje 95 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 me verande shume te madhe tek kompleksi Romario, vija e pare e ndertimit pas Alpha Bank tek Unaza e Re. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme 79m2 me nje verande 142.1 m2. Ndodhet ne katin e 1 dhe mund te shfrytezohet per banim ose per biznes. Duke qene se nga brenda apartamenti eshte pa mure ndarese,eshte shume e lehte per ta adoptuar. Ekziston mundesia e mbylljes se verandes dhe ne kete menyre mund te perfitosh nje siperfaqe mbi 230 m2, ideale per biznes, kopesht femijesh, qender kursesh etj.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 79.00 m²
   • Zone toke 142.10 m²
   • Zone interneti 97.30 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %