Ju jeni vizitori 4685366

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1+post parkimi me qira
 • 20160915_103103
  Full Screen
  • 20160915_103103%1/12
  • 20160915_103126%2/12
  • 20160915_103213%3/12
  • 20160915_103115_HDR%4/12
  • 20160915_103313_HDR%5/12
  • 20160915_103228%6/12
  • 20160915_103403%7/12
  • 20160915_103431%8/12
  • 20160915_103149%9/12
  • 20160907_110807%10/12
  • 20160915_103326_Burst01%11/12
  • 20160915_103353%12/12
  1/12
  20160915_103103
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 457
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Ruga Faik Konica
  • Zona e brendshme: 127 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
   • Per qira  650 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira ne nje zone teper te kerkuar te Tiranes me orientim dhe pamje fantastike.Organizohet nga tre dhoma gjumi,kuzhina bashke me dhomen e ndenjes tre ballkone dhe dy tualet..Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone interneti 127.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta