Ju jeni vizitori 4142192

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1, kati i II i nje vile me Qira te Rruga :Tefta Tashko Koco
 • 7
  Full Screen
  • 7%1/10
  • 3%2/10
  • 1%3/10
  • 5%4/10
  • 6%5/10
  • 4%6/10
  • 10%7/10
  • 11%8/10
  • 12%9/10
  • 9%10/10
  1/10
  7
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 492
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tefta Tashko Koco
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Tefta Tashko Koco
  • Zona e brendshme: 170 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartament me siperfaqe 170 m2, ne katin e dyte te nje vile 3-kateshe me oborr, prane qendres Stefan. Organizohet ne 1 - sallon 42 m2, ambjent kuzhine me vete me siperfaqe 20 m2, 2 dhoma te medha gjumi me garderobe, 2 banja (me vaske dhe kabine dushi), lavanderi dhe 2 ballkone te medha, njeri prej ballkoneve eshte i mbyllur me vetrata xhami dhe tjetri me tende. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe te gjitha ambjentet e apartamentit jane te pajisura me kondicionere.Per nje informacion apo vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 170.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Saimir Xhelili
  Telefone: 00355695049112 / 00355695049112
  email: saimir.xhelili@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta