Ju jeni vizitori 4596915

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET VILË DHE TOKË NË VORË
 • CIMG0143.JPG
  Full Screen
  • CIMG0143.JPG%1/27
  • CIMG0163.JPG%2/27
  • CIMG0119.JPG%3/27
  • CIMG0049.JPG%4/27
  • CIMG0050.JPG%5/27
  • CIMG0047.JPG%6/27
  • CIMG0055.JPG%7/27
  • CIMG0057.JPG%8/27
  • CIMG0060.JPG%9/27
  • CIMG0062.JPG%10/27
  • CIMG0063.JPG%11/27
  • CIMG0082.JPG%12/27
  • CIMG0095.JPG%13/27
  • CIMG0100.JPG%14/27
  • CIMG0101.JPG%15/27
  • CIMG0118.JPG%16/27
  • CIMG0123.JPG%17/27
  • CIMG0127.JPG%18/27
  • CIMG0076.JPG%19/27
  • CIMG0135.JPG%20/27
  • CIMG0137.JPG%21/27
  • CIMG9983.JPG%22/27
  • CIMG0004.JPG%23/27
  • CIMG0013.JPG%24/27
  • CIMG9985.JPG%25/27
  • CIMG0017.JPG%26/27
  • CIMG9997.JPG%27/27
  1/27
  CIMG0143.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 294
  • Dhomat gjumi: 8 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Vorë
  • Qytet: Vorë
  • zone: - - -
  • Adresa: Picar, Vorë, Tiranë
  • Zona e brendshme: 510 m²
  • Mbulim zone: 1.010 m²
  • Zone toke: 1.500 m²
   • per shitje 250 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vilë dhe tokë në Picar, Vorë, Tiranë. Vila ndodhet rreth 600 m nga autostrada, në një zonë të qetë, mes pishash dhe gjelbërimit. Prona ka një sipërfaqe të përgjithshme 1500 m2, nga të cilat 1000 m2 është tokë pemëtore, ku janë të mbjella perime dhe pemë frutore të ndryshme, gjithashtu 500 m2 me vilë, bahçe me lule dhe oborr përreth, e cila është e rrethuar me mur ndarës dhe me pisha. Në këtë seksion ndodhet vila e cila është 3-katëshe, ku secili kat ka një sipërfaqe prej 170 m2, duke krijuar një sipërfaqe të përgjithshme banimi prej 510 m2. Secili kat ka hyrje të veçantë, me shkallë të përbashkët. Kati i parë është i organizuar në një dhomë ndenjeje, dy dhoma gjumi, një tualet, një verandë e madhe dhe një garazh përpara shtëpisë, i cili mund të shërbejë edhe për makina, edhe si depo.
  Kati i dytë dhe kati i tretë kanë të njëjtin organizim, me një sallon të madh, një dhomë ndenje, tre dhoma gjumi, një tualet, dy ballkone në anë të ndryshme dhe një verandë të madhe. Sipër ka tarracë dhe ekziston mundësia e ndërtimit të katit të katërt ose të një papafingoje. Pamja nga tarraca dhe nga secila verandë është e mrekullueshme me orientim nga Lindja (sheh nga autostrada). Dritaret dhe ballkonet janë pozicionuar që shtëpia të ketë diell gjatë gjithë ditës.
  Në çmim është i përfshirë edhe mobilimi. Toka është me Çertifikatë Pronësie.
  Për më shumë informacion, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 4
   • Tualete 3
   • te gjitha dhomat 8
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • Aeroport
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • Peme frutash
   • zona jeshile
   • autostrade
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore Te gjitha
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga fshati
   • Pamje nga kopeshti
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • frigorifer
   • furnizime
   • Mikrovale
   • sobe
   • dush 3
   • lavatrice
  • Siperfaqet
   • planimetria 1010.00 m²
   • Zone toke 1500.00 m²
   • Zone interneti 510.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • Nr. Double Bed 3
   • Nr. Single Bed 6
   • uje
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %