Ju jeni vizitori 4147119

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet zyre me qira.
 • DSC08159.JPG
  Full Screen
  • DSC08159.JPG%1/3
  • DSC08162.JPG%2/3
  • DSC08161.JPG%3/3
  1/3
  DSC08159.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 365
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: qender
  • Zona e brendshme: 50 m²
  • Mbulim zone: 50 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient me nje siperfaqe prej 50 m2 i ndodhur ne katin e dyte te nje pallati te ri ne qender. Ambienti ka punime mjaft cilesore dhe eshte shume i pershtatshem per tu perdoruar si zyre.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 50.00 m²
   • Zone interneti 50.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta