Ju jeni vizitori 4578539

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet vile ne periferi
 • 20160919_142014
  Full Screen
  • 20160919_142014%1/10
  • 20160919_142447%2/10
  • 20160919_142223%3/10
  • 20160919_141848%4/10
  • 20160919_142113%5/10
  • 20160919_142303%6/10
  • 20160919_142018%7/10
  • 20160919_142212%8/10
  • 20160919_142127%9/10
  • 20160919_142407%10/10
  1/10
  20160919_142014
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 366
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Uzina traktori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 240 m²
  • Mbulim zone: 2.336 m²
   • per shitje 185 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet nje vile ne periferi ne nje zone mjaft te qete dhe larg zhurmave te qytetit vile me kopsht dhe vend parkimi. Vila perbehet nga 2 kate, ne secilin kat ndodhen 2 dhoma, sallon, kuzhine si dhe tualet. Secili kat ka ballkon dhe verande. Orientimi eshte Perendim-Lindje. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 2336.00 m²
   • Zone interneti 240.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %