Ju jeni vizitori 4605019

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament me hipoteke ne Unazen e Re
 • WhatsApp Image 2016-09-19 at 17.23.06 (1)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-09-19 at 17.23.06 (1)%1/12
  • WhatsApp Image 2016-09-19 at 17.23.05%2/12
  • WhatsApp Image 2016-09-19 at 17.23.07%3/12
  • WhatsApp Image 2016-09-19 at 17.23.58%4/12
  • WhatsApp Image 2016-09-19 at 17.24.04%5/12
  • WhatsApp Image 2016-09-19 at 17.24.05%6/12
  • WhatsApp Image 2016-09-19 at 17.24.11%7/12
  • WhatsApp Image 2016-09-19 at 17.24.01%8/12
  • WhatsApp Image 2016-09-19 at 17.24.04 (2)%9/12
  • WhatsApp Image 2016-09-19 at 17.23.57%10/12
  • WhatsApp Image 2016-09-19 at 17.24.02%11/12
  • WhatsApp Image 2016-09-19 at 17.23.05 (1)1%12/12
  1/12
  WhatsApp Image 2016-09-19 at 17.23.06 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 152
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Spiro Flloqi
  • Zona e brendshme: 84,40 m²
  • Mbulim zone: 95 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Unazes se Re.Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim prane hapesire X.Organizimi i brendshem:dy dhoma gjumi dhe nje sallon i bollshem me ndricim natyral ,dy tualete ,nje hapesire per garderobe si dhe dy ballkone.Orjentimi i apartamentit eshte Veri-Perendim.Disponon certifikate pronesie,per nje vizite ne prone lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
   • Tualete 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.00 m²
   • Zone interneti 84.40 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %