Ju jeni vizitori 4665615

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira 2+1
 • WhatsApp Image 2016-09-20 at 12.32.12
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-09-20 at 12.32.12%1/10
  • WhatsApp Image 2016-09-20 at 12.32.16%2/10
  • WhatsApp Image 2016-09-20 at 12.32.16 (1)%3/10
  • WhatsApp Image 2016-09-20 at 12.32.15%4/10
  • WhatsApp Image 2016-09-20 at 12.32.16 (2)%5/10
  • WhatsApp Image 2016-09-20 at 12.33.12%6/10
  • WhatsApp Image 2016-09-20 at 12.33.11%7/10
  • WhatsApp Image 2016-09-20 at 12.32.11%8/10
  • WhatsApp Image 2016-09-20 at 12.33.13%9/10
  • WhatsApp Image 2016-09-20 at 12.32.14%10/10
  1/10
  WhatsApp Image 2016-09-20 at 12.32.12
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 108
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Petronini
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet apartament me qira 2+1 prane fakultetit Juridik.
  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhin me vehte, 1 tualet dhe nje ballkon.
  Jepet totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, ndodhet ne pallat te ri ne katin e 5-te me ashensor.
  Per nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kajo
  Telefone: +355697076125
  email: m.kajo@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta