Ju jeni vizitori 4590519

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 3+1 tek Shen Eleonora
 • 09dae758-35a7-4cd0-9ec7-de9dfdde330e
  Full Screen
  • 09dae758-35a7-4cd0-9ec7-de9dfdde330e%1/10
  • 85b9452c-8935-49dc-9e89-5de6e7bcba4b%2/10
  • 75cb6e08-f807-4191-a6dc-49b22aff8c37%3/10
  • bda45ccc-3c1f-46d9-84f8-64f35e53c4e5%4/10
  • 441edce3-153e-4e57-aca0-18abdd79019e%5/10
  • 6370bbbf-3252-4070-b4e2-bd9907da4b06%6/10
  • 3beb5319-7071-4578-a6b7-95b58a05bafe%7/10
  • c1989c87-40b3-4cd1-8215-e3595199abef%8/10
  • cde86b33-81a8-4895-b8c4-c1422651bcaa%9/10
  • 13249434_1066336940092391_441911958_n%10/10
  1/10
  09dae758-35a7-4cd0-9ec7-de9dfdde330e
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 154
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Tek ''Shen Eleonora''
  • Zona e brendshme: 117 m²
  • Mbulim zone: 125 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 3+1 tek Shen Eleonora. Apartamenti ndodhet ne katin e katert ne nje pallat me punime shume cilesore. Organizohet me nje korridor qe ben shperndarjen e hapsirave, dhome ndenje + gatim,3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe dy ballkone. Siperfaqja e pergjithsme e apartamentit eshte 125 m2, ku siperfaqja e brendshme esht 117m2. Apartamenti disponon hipoteke dhe shitet bosh.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.00 m²
   • Zone interneti 117.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %