Ju jeni vizitori 4649100

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje ne zonen e Shkembit te Kavajes
 • 20160921_111846
  Full Screen
  • 20160921_111846%1/5
  • 20160921_111807%2/5
  • 20160921_111830%3/5
  • 20160921_111801%4/5
  • 20160921_111822%5/5
  1/5
  20160921_111846
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 267
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkembi I Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Shkembi i Kavajes, prane Hotel "BLEART"
  • Zona e brendshme: 69 m²
   • per shitje 900 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament prane hotel 'Bleart', ne zonen e Shkembit te Kavajes. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje kuzhine, dhome ndjenje, tualet dhe ballkon te madh me pamje te mrekullueshme te detit. Siperfaqja e tij eshte 69 m2 dhe ndodhet ne katin e trete banim te nje pallati te sapoperfunduar. Eshte i pajisur me certifikate pronesie. Ju ftoj ta vizitojme se bashku kete prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • autostrade
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • qender tregtare
   • Supermarkete
   • Pishine
   • Vend taksish
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga deti
  • Ekip
   • dush 1
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 69.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • Ndricim publik
   • Telefone
   • uje
  • Infrastrukture
   • kopesht
   • parkim hapur 1
   • pishine notuese
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marsida Guma
  Telefone: +355699807681 / +35552500026
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %