Ju jeni vizitori 4129289

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira
 • 20160919_165620
  Full Screen
  • 20160919_165620%1/11
  • 20160919_165542%2/11
  • 20160919_165551%3/11
  • 20160919_165601%4/11
  • 20160919_165306%5/11
  • 20160919_165332%6/11
  • 20160919_165339%7/11
  • 20160919_165358%8/11
  • 20160919_165451%9/11
  • 20160919_165440%10/11
  • 20160919_165427%11/11
  1/11
  20160919_165620
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 109
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vasil Shanto
  • zone: - - -
  • Adresa: Vasil Shanto
  • Zona e brendshme: 102,25 m²
  • Mbulim zone: 102,25 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet apartament 3+1 i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon sebashku me kuzhinen, 2 tualete (nje ne dhomen matrimoniale), 1 ballkon.
  Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket dhe ne cdo dhome ka kondicioner.
  Apartamenti ka nje mobilim te ri.
  Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekszistues.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 102.25 m²
   • Zone interneti 102.25 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Silda Laska
  Telefone: +355697076124
  email: s.laska@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta