Ju jeni vizitori 4665566

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile me Qira ne Sauk
 • 20160918_110124
  Full Screen
  • 20160918_110124%1/39
  • 20160918_105925%2/39
  • 20160918_103712%3/39
  • 20160918_103624%4/39
  • 20160918_103746%5/39
  • 20160918_103803%6/39
  • 20160918_103810%7/39
  • 20160918_103925%8/39
  • 20160918_103930%9/39
  • 20160918_104237%10/39
  • 20160918_104253%11/39
  • 20160918_104308%12/39
  • 20160918_104324%13/39
  • 20160918_104507%14/39
  • 20160918_104513%15/39
  • 20160918_104712%16/39
  • 20160918_104844%17/39
  • 20160918_104832%18/39
  • 20160918_105301%19/39
  • 20160918_105000%20/39
  • 20160918_105009%21/39
  • 20160918_105029%22/39
  • 20160918_105106%23/39
  • 20160918_105325%24/39
  • 20160918_105144%25/39
  • 20160918_105159%26/39
  • 20160918_105155%27/39
  • 20160918_110024%28/39
  • 20160918_110035%29/39
  • 20160918_110042%30/39
  • 20160918_110110%31/39
  • 20160918_110128%32/39
  • 20160918_110203%33/39
  • 20160918_110134%34/39
  • 20160918_110211%35/39
  • 20160918_110222%36/39
  • 20160918_110257%37/39
  • 20160918_110315%38/39
  • 20160918_110311%39/39
  1/39
  20160918_110124
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 110
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 375 m²
  • Zone toke: 500 m²
   • Per qira  1 600 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira vile 3 kateshe ne Sauk.
  Vila eshte e kompozuar ne :
  Kati perdhe, sallon, ambient gatimi me vehte dhe nje tualet.
  Kati i pare, 3 dhoma gjumi dhe nje tualet.
  Kati i dyte, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Gjithashtu ka edhe nje holl me siperfaqe 40m2 i mbyllur me vetrate.
  Tualetet jane te gjitha me ajrim natyral.
  Vila ka gjithashtu nje pishine me siperfaqe 30m2 pjese te nje oborri te gjelberuar me peme frutore.
  Oborri eshte i shtruar me mozaik mermeri me nje pamje relaksuese ku dhe ka nje pus funksional 18m te thelle.
  Ka nje orientim ne pjesen me te madhe te saj Jug-Lindje duke patur nje ndritcim te bollshem natyral.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • te gjitha dhomat 5
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • Zone toke 500.00 m²
   • Zone interneti 375.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjorina Cekani
  Telefone: 0697076123
  email: info@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta