Ju jeni vizitori 4680082

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan per qira prane Bulevardit kryesor.
 • 18638454
  Full Screen
  • 18638454%1/1
  1/1
  18638454
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 269
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Bulevardi kryesor
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi kryesor, "Rruga Tregtare"
  • Zona e brendshme: 49 m²
   • per shitje Cmimet
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Jepet ambient komercial me qira ne Bulevardin kryesor prane rruges 'Tregtare'. Ambienti ka siperfaqe 49 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje ndertese ekzistuese, me fasade xhami. Ambienti eshte i pershtatshem per çdo lloj aktiviteti. Perpara dyqanit ka hapesire te mjaftueshme, si dhe mundesi parkimi. Per me teper informacion, ju ftojme per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 49.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Albi Blakcori
  email: blakcori.albi@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %