Ju jeni vizitori 4648348

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet dhe jepet me qera vile ne hyrje te Paskuqanit
 • DSC08164.JPG
  Full Screen
  • DSC08164.JPG%1/15
  • DSC08163.JPG%2/15
  • DSC08165.JPG%3/15
  • DSC08166.JPG%4/15
  • DSC08168.JPG%5/15
  • DSC08167.JPG%6/15
  • DSC08172.JPG%7/15
  • DSC08179.JPG%8/15
  • DSC08175.JPG%9/15
  • DSC08180.JPG%10/15
  • DSC08182.JPG%11/15
  • DSC08184.JPG%12/15
  • DSC08187.JPG%13/15
  • DSC08188.JPG%14/15
  • DSC08189.JPG%15/15
  1/15
  DSC08164.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 375
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Paskuqan
  • zone: - - -
  • Adresa: paskuqan
  • Zona e brendshme: 400 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 400 000 €
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qera nje vile 3 kateshe ne nje zone mjaft te qete ne hyrje te Paskuqanit.Vila ka nje siperfaqe prej 400 m² dhe oborr 100 m².Kati I organizohet ne 1 sallon te madh 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.Kati II ka ne perberje 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Kati i III perbehet nga 1 sallon te vogel si dhe 1 dhome gjumi.Ndersa kati i nendheshem esht i gjithi garazhd.Vila disponon te gjitha dokumentat e pronesis.Per me teper detaje na kontaktoni!

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • te gjitha dhomat 6
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 400.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %