Ju jeni vizitori 4694995

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • DSCN1037.JPG
  Full Screen
  • DSCN1037.JPG%1/10
  • DSCN1026.JPG%2/10
  • DSCN1023.JPG%3/10
  • DSCN1024 - Copy.JPG%4/10
  • DSCN1028.JPG%5/10
  • DSCN1030.JPG%6/10
  • DSCN1032.JPG%7/10
  • DSCN1035.JPG%8/10
  • DSCN1038.JPG%9/10
  • DSCN1039.JPG%10/10
  1/10
  DSCN1037.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 664
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Mustafa Matohiti
  • Zona e brendshme: 131 m²
  • Mbulim zone: 139 m²
   • per shitje 265 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per shitje ne nje nga zonat me Elitare ne Tirane, prane RTSH. I pozicionuar ne katin e 9-te apartamenti ofron pamje relaksuese. Apartamenti ka siperfaqje 139 m2 dhe eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe verande. Vendodhja e apartamentit eshte e tille qe pervecse nje mundesi e mire per nje jetese komode apartamenti eshte mundesi e mire edhe per investim. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • planimetria 139.00 m²
   • Zone interneti 131.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Alba Toska
  Telefone: 0694050053 / 00355694050053
  email: a.toska@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %