Ju jeni vizitori 4590460

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet duplex tek Komuna Parisit.
 • 20160907_152734
  Full Screen
  • 20160907_152734%1/20
  • 20160907_152716%2/20
  • 20160907_152651%3/20
  • 20160907_152738%4/20
  • 20160907_152822%5/20
  • 20160907_152745%6/20
  • 20160907_152847%7/20
  • 20160907_153106%8/20
  • 20160907_153125%9/20
  • 20160907_153137%10/20
  • 20160907_153156%11/20
  • 20160907_153146%12/20
  • 20160907_153312%13/20
  • 20160907_153404%14/20
  • 20160907_153326%15/20
  • 20160907_153427%16/20
  • 20160907_153411%17/20
  • 20160907_153237%18/20
  • 20160907_153023%19/20
  • 20160907_153027%20/20
  1/20
  20160907_152734
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 666
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: duplex
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Medar Shtylla"
  • Zona e brendshme: 134,70 m²
  • Mbulim zone: 141,70 m²
   • per shitje 130 000 €
 • Detajet e prones

  Fare prane lulishtes tek komuna Parisit dhe me akses direkt ne rrugen kryesore shitet duplex ne nje pallat te ri me administrim shume te mire.
  Duplex-i organizohet ne katin e pare ne nje dhome ndenje,nje dhome gjumi, tualet me kabine dushi dhe ballkon gjithashtu kati i pare
  ka nje lartesi prej 4 metrash dhe te krijone ndjesine e nje hapsire te bollshme dhe relaksuese..
  Kati i dyte aksesohet nepermjet shkalleve te brendeshme dhe ku vlen per tu theksuar qe e gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dru masiv,
  dhe organizimi eshte bere i tipit open space me ndarje hapsirash te levizeshme gje qe e bene unike dhe ndryshe prej ndertimeve klasike.
  Ne katin e siperm do te gjeni nje dhome gjumi, nje dhome qe mund te perdoret si garderob ose hapsire magazinimi nje tualet.
  Orientimi jug-lindje mundeson ndricim gjate pjeses me te madhe te dites dhe pamja eshte e lire.
  Nje mundesi per te mos u humbur, per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • planimetria 141.70 m²
   • Zone interneti 134.70 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %