Ju jeni vizitori 4590623

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 tek Komuna E Parisit
 • col 001
  Full Screen
  • col 001%1/14
  • col 019%2/14
  • col 003%3/14
  • col 004%4/14
  • col 008%5/14
  • col 010%6/14
  • col 015%7/14
  • col 016%8/14
  • col 017%9/14
  • col 012%10/14
  • col 011%11/14
  • col 006%12/14
  • col 013%13/14
  • col 014%14/14
  1/14
  col 001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 667
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 115 m²
   • per shitje 120 000 €
 • Detajet e prones

  Nje nga rruget me te qeta ne zona shitet apartament 115m2.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine ,2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe ballkon.Eshte mobiluar ne menyre bashkohore e teper moderne .Ne cmim perfshihen gjithe investimet e bera ne apartament.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %