Ju jeni vizitori 4590464

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira
 • 8a972c4d-8b4a-4bdc-86da-b4333b30dfbc
  Full Screen
  • 8a972c4d-8b4a-4bdc-86da-b4333b30dfbc%1/3
  • d9cefa0b-a753-4a02-a4de-7612982733da%2/3
  • d963967a-c02a-4ce9-8a53-6e452d367b4e (1)%3/3
  1/3
  8a972c4d-8b4a-4bdc-86da-b4333b30dfbc
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 156
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 108 m²
  • Mbulim zone: 145 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Unazes se Re. Apartamenti eshte i organizuar ne 2+1, dhe ka nje hapsire te brendshme 105m2 si dhe nje verande prej 40 m2 e cila ne baze te kerkesave te klientit edhe mund te mbyllet duke e bere ambjent te shfrytezueshem. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim dhe preferohet te jepet per ambjent biznesi, si zyra, call centre, etj.. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 145.00 m²
   • Zone interneti 108.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eglon Leti
  Telefone: +355697056315
  email: eglon.leti@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta