Ju jeni vizitori 4630166

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OkAZION RESTORANT NE SHITJE NE VAQARR
 • 20160922_171953
  Full Screen
  • 20160922_171953%1/11
  • 20160922_172018%2/11
  • 20160922_172107%3/11
  • 20160910_182940%4/11
  • 20160910_183051 - Copy%5/11
  • 20160910_183018 - Copy%6/11
  • 20160910_183109%7/11
  • 20160910_183001 - Copy%8/11
  • 20160910_183300%9/11
  • 20160910_183421%10/11
  • 20160910_190920%11/11
  1/11
  20160922_171953
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 383
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vaqarr
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 480 m²
   • per shitje 200 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet restorant ne vaqarr me siperfaqe prej 480 meter ndertim,restoranti eshte ndertiar ne 2005 me punim dore ku e gjithe ndertesa eshte prej guri e organizuar me arkitekt italian. ngjitur me restorantin mundesohet dhe toke e cila varion me 40 euro metri si dhe reservat peshku po me cmimin 40 euro metri per ata qe jane te interesuar , mund te shitet me ose pa token.te interesuarit te na kontaktojne per kete rast okazion.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 480.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %