Ju jeni vizitori 4618697

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Hotel per shitje dhe qera
 • FB_IMG_1474556131559
  Full Screen
  • FB_IMG_1474556131559%1/9
  • FB_IMG_1474556201472%2/9
  • FB_IMG_1474556166271%3/9
  • FB_IMG_1474556172493%4/9
  • FB_IMG_1474556176460%5/9
  • FB_IMG_1474556180447%6/9
  • FB_IMG_1474556184417%7/9
  • FB_IMG_1474556188220%8/9
  • FB_IMG_1474556197526%9/9
  1/9
  FB_IMG_1474556131559
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 382
  • Tipi i prones: Hotele
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr elbasanit prane vilave gjermane
  • Zona e brendshme: 800 m²
  • Zone toke: 1.500 m²
   • per shitje 850 000 €
   • Per qira  3 000 €
 • Detajet e prones

  Hotel per shitje dhe me qera ne nje zone mjaft te pelqyer dhe te populluar te tiranes, hotele perbehet nga 5 kate ku cdo kat ka dy dhoma dhe nje suite .punime te reja dhe bashkohore ,i perfunduar si ndertim ne 2010 me nje klientele te garantuar, per me teper na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 14
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 1500.00 m²
   • Zone interneti 800.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %