Ju jeni vizitori 4602344

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera vile tek rr.BUDI
 • image-0-02-01-f4c41d61c0f547c7b39fc0e07c30ceb7bb70549cc3e387e4f1a9aa3c1dfa2e80-V
  Full Screen
  • image-0-02-01-f4c41d61c0f547c7b39fc0e07c30ceb7bb70549cc3e387e4f1a9aa3c1dfa2e80-V%1/2
  • image-0-02-01-f2cc0ca8fca10eba0120d1c8e20b72bc46cee03c53c674a51f8e5f17efa20135-V%2/2
  1/2
  image-0-02-01-f4c41d61c0f547c7b39fc0e07c30ceb7bb70549cc3e387e4f1a9aa3c1dfa2e80-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 381
  • Dhomat gjumi: 12 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Adresa: Liceu artistik,rr.BUDI
  • Zona e brendshme: 440 m²
  • Zone toke: 360 m²
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera vile me sip.805 m² totale , vila eshte tre kateshe ku kati i pare eshte i organizuar me 7 dhoma me banjo secia ,kati i dyte 3 dhoma dhe sallon po ashtu dhe kati i trete. vila eshte e pershtatshme per te banuar si dhe per biznes si hotel e tjere, mos e humbisni kete rast okazion. te interesuarit mund te na kontaktojne.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 12
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 360.00 m²
   • Zone interneti 440.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta