Ju jeni vizitori 4680982

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje ne zonen e Freskut,Linze
  • ef010347-3d7f-4c2b-b508-7b84a04bc91d
    Full Screen
    • ef010347-3d7f-4c2b-b508-7b84a04bc91d%1/7
    • 3a71125d-f764-4b7d-b536-8289e55895df%2/7
    • 4a4c3aa3-4cae-467c-b2d5-f14aa183cb9e%3/7
    • 224d4139-48e4-476a-9a8f-87749050b44e%4/7
    • e2aad7cc-fc7f-4ff0-a472-c3b27652d485%5/7
    • 2a7438bc-094d-4ced-bcfc-32bfe86e50c0%6/7
    • planimetria%7/7
    1/7
    ef010347-3d7f-4c2b-b508-7b84a04bc91d
  • Detajet perberese te prones
    • Reference: Ring 157
    • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
    • Tipi i prones: Apartament
    • status: e re
    • Distrikt: Tirana
    • Qark ose prefekture: Tirana
    • Qytet: Linze
    • zone: - - -
    • Adresa: Fresku,Linze
    • Zona e brendshme: 61,26 m²
    • Mbulim zone: 70 m²
      • per shitje 36 000 €
  • Detajet e prones

    Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 70 m2 tek Fresku,Linze. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te me orientim nga rruga kryesore. Eshte i organizuar me nje ambient ndenje + gatim, dhome gjumi me ballkon si dhe nje tualet. Disponon hipoteke.
    Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone jeni te ftuar te na kontaktoni!
  • Te paraqitura

    • Dhoma
      • Tualete 1
      • te gjitha dhomat 1
      • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
    • Perreth
      • zona jeshile
      • farmaci
      • Transport publik
      • Supermarkete
    • Siperfaqet
      • planimetria 70.00 m²
      • Zone interneti 61.26 m²
    • Infrastrukture
      • Garazhd
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

    Menyre Kontakti

    emer
    Telefone
    email
    Mesazh
  • Te dhena per agjentin

    Oltion Lulja
    Telefone: +355694050023
    email: oltion.lulja@c21ring.al
  • Detaje per agjensi

    CENTURY 21 Ring
    email: info@c21ring.al
  • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %