Ju jeni vizitori 4649193

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet per Qira Godine Multifunksionale tek Rruga e Kavajes
 • index
  Full Screen
  • index%1/7
  • tuygyt%2/7
  • indexkjhgh%3/7
  • rtret%4/7
  • fdgfdg%5/7
  • fsdd%6/7
  • gdfgdfg%7/7
  1/7
  index
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 416
  • Dhomat gjumi: 0 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Zona e brendshme: 1.345 m²
  • Mbulim zone: 1.500 m²
  • Zone toke: 900 m²
   • Per qira  7 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet per qira godina kater kateshe mbrapa Qendres Globe me siperfaqe 1345 m2 dhe oborr me siperfaqe 900 m2.
  I gjithe ambjenti eshte i rrethuar dhe i monitoruar 24 h me kamera. Aktualisht eshte e ndare ne ambjente zyrash por qe mund te behet dhe ne nje hapsire te vetme open space. Vila ka akses me rrugen kryesore, e pershtatsheme per aktivitete te ndryshme: shkolle, zyra, klinik, coll center etj.
  Per nje vizit ne prone na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 30
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 1500.00 m²
   • Zone toke 900.00 m²
   • Zone interneti 1345.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bekim Basha
  Telefone: +355694050068
  email: b.basha@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta