Ju jeni vizitori 4625880

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 me pamje te plote nga deti
 • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.47
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.47%1/25
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.48%2/25
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.49%3/25
  • 13499695_1257935480885029_1674226325_o%4/25
  • 14151890_1319432338068676_2003494827_o%5/25
  • 14215320_1319429164735660_306297906_o%6/25
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.24%7/25
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.45%8/25
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.45 (1)%9/25
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.26%10/25
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.34%11/25
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.35%12/25
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.41%13/25
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.36%14/25
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.42%15/25
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.44 (1)%16/25
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.40%17/25
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.44%18/25
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.46%19/25
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.46 (1)%20/25
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.34 (1)%21/25
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.43%22/25
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.47 (1)%23/25
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.49 (1)%24/25
  • WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.50%25/25
  1/25
  WhatsApp Image 2016-09-17 at 11.23.47
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 306
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Butrinti, Sarande
  • Zona e brendshme: 87 m²
  • Mbulim zone: 105 m²
  • Zone toke: 18 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 'Butrinti'. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 105 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me punime shume cilesore, 70 m mbi Rrugen Butrinti. Perbehet nga dy dhoma gjumi me pamje nga deti, sallon+ kuzhine, dy tualete dhe ballkon me pamje te plote nga deti.
  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 0
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 105.00 m²
   • Zone toke 18.00 m²
   • Zone interneti 87.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %