Ju jeni vizitori 4664144

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje
 • 14445649_1516111345081247_1603428251_n
  Full Screen
  • 14445649_1516111345081247_1603428251_n%1/6
  • 14459008_1516111348414580_783253034_n%2/6
  • 14445682_1516111405081241_329781663_n%3/6
  • 14459020_1516111368414578_68538157_n%4/6
  • 14458971_1516111355081246_246532813_n%5/6
  • 14442593_1516111388414576_970051371_n%6/6
  1/6
  14445649_1516111345081247_1603428251_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 421
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Irfan Tomini mbrapa Kastratit
  • Zona e brendshme: 60 m²
   • per shitje 47 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje prane pallatit me shigjeta, mbas karburant Kastratit. I organizuar nge nje dhome gjumi dhe nje sallon me kuzhine te vecuar, korridor, tualet. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues ne nje zone relativisht te qete te Tiranes, me dalje direkt tek stacioni i autobusit. Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %