Ju jeni vizitori 4135723

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet apartament me qira prane qendres.
 • DSC_1184.JPG
  Full Screen
  • DSC_1184.JPG%1/5
  • DSC_http://media.egorealestate-cdn.com/TEMPORARY/640x480/48bc2cda-d510-4bc5-9534-2c88f58247f31187.JPG%2/5
  • DSC_1185.JPG%3/5
  • DSC_1186.JPG%4/5
  • DSC_1183.JPG%5/5
  1/5
  DSC_1184.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 725
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Shallvaret
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira tek Shallvaret.
  Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, dhe nje 1 tualet.
  Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta