Ju jeni vizitori 4665499

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET OBJEKT DHE TRUALL NË DURRËS.
 • IMG-20160922-WA0027
  Full Screen
  • IMG-20160922-WA0027%1/5
  • IMG-20160922-WA0026%2/5
  • IMG-20160922-WA0029%3/5
  • IMG-20160922-WA0028%4/5
  • IMG-20160922-WA0030%5/5
  1/5
  IMG-20160922-WA0027
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 303
  • Tipi i prones: Kat ndertimi
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Ura e dajlanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Durrës, Rr. Pavarësia
  • Zona e brendshme: 118 m²
  • Zone toke: 450 m²
   • per shitje 500 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet një godinë një-katëshe banimi bashkë me truallin rreth godinës. Godina ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 118 m2, ndërsa trualli i korrenspodon një sipërfaqe të përgjithshme prej 450 m2. Orientimi është nga të gjitha anët, pra nga perëndimi, lindja, jugu dhe veriu. Godina dhe trualli disponojnë çertifikatë pronësie. Godina e banimit është e organizuar në një dhomë ndenjeje, një kuzhinë, tre dhoma gjumi, një ballkon dhe një tualet. Zona ka pranë të gjitha facilitetet e duhura dhe duke qënë se është në afërsi të detit (5 minuta larg) e bën zonën akoma edhe më të preferueshme.

  Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Floor 0 - Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Dhoma
   • ballkone
   • Tualete 1
   • Korridor
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pamje nga deti
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone toke 450.00 m²
   • Zone interneti 118.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gesajta Mema
  Telefone: +355662044228
  email: g.mema@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %